MÖBLER / Bord / Lampbord 13062262
nr 1306 2262
Lampbord
Ett par, rokokostil, nutida. Bredd: 60, djup: 72 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:56:04
100 kr
200 kr